Obchodní podmínky

Následující obchodní podmínky vymezují obchodní vztah mezi prodávajícím a kupujícím.
Obchodní podmínky jsou platné od 1. 1. 2019.

Prodávající

Prodávajícím je Marek Benada, IČ: 03413781, Adresa: Petrov 454, 69665, Email: info@funcolors.net, Tel: +420 606 295 555. Prodávající je provozovatelem webu funcolors.net. Prodavající je povinnen doručit zboží dle objednávky, kterou vytvořil kupující a to v co nejkratším možném čase s přihlédnutím k dostupnosti objednaného zboží.

Kupující

Kupujícím se stává každý, kdo odešle objednávku z webu funcolors.net, který provozuje prodávající. Kupující se vytvořením objednávky zavazuje převzít a zaplatit doručené zboží dle objednávky.

Vytvoření objednávky

Objednávka se stává závaznou pro kupujícího i prodávajícího v momentě jejího odeslání z webu funcolors.net. Storno objednávky lze provéct 1 den od jejího vytvoření a to prostřednictvím telefonu +420 606 295 555.

Ceny produktů

Všechny ceny jsou konečné a zaokrouhleny na celé koruny. Prodávající není plátce DPH.

Záruční lhůta

Záruční doba je 2 roky.

Ochrana osobních údajů

Veškeré údaje, které zadá kupující při odeslání objednávky, budou použity pouze a jenom pro dodání objednaného zboží kupujícímu na jím zadanou adresu.

Reklamace

Reklamaci řešíme s každým zákazníkem individuálně, aby proběhla co nejrychleji. Pokud chcete něco reklamovat, kontaktujte nás prosím na telefonu 606 295 555 nebo emailu info@funcolors.net a my Vám doporučíme nejrychlejší postup.

Platební a dodací podmínky

K dodání zboží využíváme spolehlivou službu PPL a Českou Poštu. Platba je dobírkou. Doprava je u nás vždy zdarma. Zboží je většinou doručeno do 2 pracovních dnů od objednání na požadovanou adresu.